Technology

W pierwszym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 kadra narodowa Czech zwycięża zespół narodowy Polski!

22.06.2023, 12:54 0 komentarzy
W pierwszym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 kadra narodowa Czech zwycięża zespół narodowy Polski!

Porażka narodowej kadry Polski w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - świetny występ drużyny narodowej Czech!

Zakończony w grudniu mundial w wykonaniu polskiej drużyny nie był zbytnio udany. Oczywiście polscy zawodnicy byli w stanie awansować do fazy play-off, jednak nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Kibice piłki nożnej z naszego kraju zgodnie sądzili, iż zmiana na pozycji selekcjonera jest wymagana. I chociażby z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu umowy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym szkoleniowcem drużyny Polski, a jego pierwszym poważnym przeciwnikiem była drużyna narodowa Czech. To było pierwsze starcie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 i niesamowicie istotne było to, żeby zwyciężyć.

Humory w naszej kadrze Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były fantastyczne, jednakże weryfikacja nadeszła błyskawicznie. Narodowa kadra Czech bowiem zdołała zdobyć dwie bramki już po 3 minutach meczu. Zarówno dla sympatyków zasiadających na trybunach w Pradze, jak i graczy to był gigantyczny szok. Piłkarze reprezentacji narodowej Czech od samego początku prezentowali się zdecydowanie lepiej od naszych zawodników i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej odsłonie się to odmieni. Kadra narodowa Polski prezentowała się nieco lepiej w drugiej odsłonie spotkania, jednak to gracze z Czech strzelili bramkę numer trzy. Jan Kuchta był zdobywcą bramki numer trzy w 64. minucie meczu. Zawodnicy polskiej narodowej kadry dali radę strzelić wyłącznie jednego gola na trzy minuty przed końcem spotkania. Trzeba podkreślić fakt, iż ten mecz w wykonaniu drużyny narodowej Polski był tragiczny. Z całą pewnością nie tak debiut w reprezentacji Polski wyobrażał sobie szkoleniowiec z Portugalii Santos. W drugim meczu zmagań eliminacyjnych polska reprezentacja piłkarska zmierzy się z albańską drużyną. Bez najmniejszych wątpliwości w tym meczu nasza kadra musi wygrać.

Zostaw komentarz