Technology

Rozmowa z księciem Harrym i Meghan Markle

18.03.2021, 10:56 0 komentarzy
Rozmowa z księciem Harrym i Meghan Markle

Niedawno, bo 7.03 o 20:00 zaistniał wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym a także jego żoną Meghan Markle. O rozmowie tej stało się nieprawdopodobnie głośno i wciąż jest to jeden z wiodących tematów wśród wszelkich mediów. To był 1 wzajemny wywiad księcia Harry'ego i Meghan po odstąpieniu pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej a także wyprowadzce do USA. Podczas telewizyjnej rozmowy z Oprah para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji oraz przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze. Podczas rozmowy ujawniły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Na dodatek, według opublikowanego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym sporze w królewskiej rodzinie są chętniej po stronie królowej Elżbiety II a także reszty członków rodziny aniżeli Harry'ego i Meghan. Lecz nie można ukryć, iż poparcie jest niepomiernie odmienne, zależnie od wieku oraz upodobań politycznych. Tabloidy brytyjskie , że jeśli Harry i Meghan zechcieliby w niedalekiej przyszłości powrócić na łono rodziny, to właśnie tym wywiadem skreślili nieodwracalnie swoją możliwość. Ponadto oprócz wspomnianych wcześniej kwestiach królewska para poruszyła także wątek myśli samobójczych Meghan i tego, że książe nie zauważył wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam twierdzi.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się fabrykowaniem informacji Archie Manners i Josh Pieters, zmotywowali czwórkę znawców omawiających w publikatorach kwestie rodziny królewskiej na skomentowanie wywiadu 2 dni przed jego publikacją. Doświadczeni eksperci, w tym dawniejszy prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, zinterpretowali cały wywiad, zarzucając przy tym Winfrey brak obiektywnego podejścia natomiast Meghan Markle używanie bezkompromisowego a także ostrego języka. Wywiad Winfrey z księciem Harrym i Meghan został pokazany w wieczorem w TVN24. Wówczas wywiad ten oglądało średnio w przybliżeniu 1mln widzów. Stacja telewizyjna była wtedy wiceliderem rynku, osiągając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowo mówi się, iż wywiad ten udowodnił legendę dotyczącą Oprah jako dziennikarki, która jest w stanie wyciągnąć ze swojego rozmówcy wszystko, uwzględniając drobiazgi. Uwzględniając niesłychane szczegóły pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah robiła to już wielokrotnie. Bezspornie trzeba stwierdzić, iż fakt ten będzie w ciągu najbliższych tygodni z pewnością często analizowany.

Zostaw komentarz