Technology

Messi Lionel już nie jest piłkarzem Blaugrany! Jeden z najlepszych piłkarzy w dziejach światowej piłki nożnej zmienia klub na PSG!

22.08.2021, 13:18 0 komentarzy
Messi Lionel już nie jest piłkarzem Blaugrany! Jeden z najlepszych piłkarzy w dziejach światowej piłki nożnej zmienia klub na PSG!

Bez żadnych wątpliwości ruchy transferowe piłkarskich ekip w trakcie pauzy między sezonami robią wrażenie. Jednak bardzo dużo fanów nożnej piłki zadziwiło to, co mieliśmy okazję obejrzeć w trakcie letniego okienka transferowego. Wszyscy byli przekonani, iż Leo Messi będzie graczem Dumy Katalonii do ostatnich dni swojej kariery. Jednak Duma Katalonii popadła w kłopoty finansowe i argentyński piłkarz nie miał wyboru, musiał zmienić klub. wicemistrz ligi francuskiej okazał się klubem, który podjął decyzję, żeby zatrudnić napastnika argentyńskiej kadry. Atrakcyjną ofertę umowy, którą były już piłkarz Barcy podpisał zaproponował argentyńskiemu zawodnikowi klub z francuskiej ligi. Warto zdać sobie sprawę, że to bez wątpienia wiekopomna chwila w historii europejskiej nożnej piłki. Wielbiciele piłki nożnej od tego momentu będą mieli okazję oglądać grę Lionela Messiego na boiskach we Francji. Z całą pewnością dużo osób będzie zaciekawione tym, jak argentyński piłkarz się odnajdzie w nowym zespole. Lionel Messi tworzył będzie tercet z takimi graczami, jak Mbappe Kylian oraz Neymar, co zapewnić może Paris Saint-Germain sporo pucharów.

Zostaw komentarz