Rywalizacja o tytuł Top Model rozpoczęta!

24.09.2020, 12:58 0 komentarzy
Rywalizacja o tytuł Top Model rozpoczęta!

Top Model jest zalicza się do hitów jesiennej ramówki TVN, w którym uczestnicy rywalizują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Znane jury a także prowadząca Joanna Krupa to z pewnością przepis na sukces, co udowadniają tysiące widzów zbierających się przed odbiornikami telewizyjnymi. W dodatku gościnnie zawita wiele znanych w przestrzeni modowej osób, na przykład redaktorki pism o modzie, światowej sławy fotografowie, a także znane modelki.

Tym razem o miano Top Model walczyć będzie czternaście osób, wśród których znajdują się też osoby ze srebrnym i złotym biletem. Bilet w kolorze złota jury przyznaje tej osobie, która w ich opinii najbardziej będzie się nadawać do roli modelki lub modela, dzięki czemu taki uczestnik na wstępie wchodzi do domu Top Model. Z kolei bilet w kolorze srebra to głos osób głosujących w Internecie, których zadaniem był wybór swojego faworyta, który nie musi pojawiać się na etapie castingów i natychmiastowo trafia na bootcamp, czyli kolejny etap.

Co czeka widzów w tym sezonie programu?

Program daje możliwość rozwinięcia się oraz zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, dlatego w każdym sezonie postanawia się zgłosić naprawdę dużo chętnych osób. W odcinkach uczestnicy muszą wykonać różnego rodzaju zadania, które będą sprawdzianem tego, czy są gotowi na stawienie czoła wyzwaniom w w świecie mody pełnym wyzwań. Rolą sędziów jest ocenienie ich zmagań i decyzja o tym, który z uczestników pożegna się z programem w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja przywrócenia do programu tuż po wyeliminowaniu, a jest to możliwe dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie za kulisami, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Główną nagrodą jest kontrakt z agencją modelek i modeli i okładka dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". Podczas najnowszego sezonu również poznamy, kto będzie dziewiątym zwycięzcą programu Top Model. walczy wielu wartych uwagi modeli i modelek, dlatego z pewnością warto jest śledzić emitowane odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz