Pol'and'Rock Festival 2018

02.09.2018, 11:15 0 komentarzy
Pol'and'Rock Festival 2018

Pierwszy raz największy i jeden z najbardziej znanych festiwali w naszym kraju, odbył się pod nową nazwą– Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, nazywający się tak od 1995 roku, musiał zmienić ją ze względów prawnych. W tym roku jeden z najpiękniejszych festiwali na Ziemii odbył się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i co roku ściąga liczne rzesze fanów muzyki i magicznego klimatu tego wyjątkowego festiwalu.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal zmieniał się i zwiększał swoją jakość z upływem czasu. Na jego szybki rozwój wpływało nie tylko rosnące zainteresowanie sympatyków muzyki, ale co za tym idzie, coraz większa liczba jego sponsorów. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z pierwotnych dwóch na trzy, powiększyła się ilość koncertów gwiazd zagranicznych oraz ilość fanów muzyki zainteresowanych festiwalem. Od wielu lat liczba „woodstockowiczów” oscyluje pomiędzy 300 a 750 tysięcy. Wejście na festiwal jest całkowicie darmowe, ale pomimo tego, każdy może się tam czuć bezpiecznie, ze względu na pilnujące porządku służby, które wspierają wolontariusze, nazywani „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival wiele razy startował w konkursach mających na celu wyłonienie najciekawszych światowych i europejskich festiwali. Organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Mimo to uczestnicyszukają czegoś więcej niż tylko dobrej organizacji. Ludzie, którzy co roku od wielu lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival zwracają uwagę na niesamowity wyczuwalny tam klimat i atmosferę wypełnioną miłością i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, które pozwala na bezgraniczną i bezpieczną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, organizującej przeróżne warsztaty i spotkania, festiwalowicze mogą odbyć rozmowy z wyjątkowymi ludźmi, poddać się medytacji oraz zgłębiać wiedzę z przeróżnych tematów.

Możesz być pewny – festiwalowy klimat i cudowne momenty na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje duża szansa, że doświadczając tych emocji, zakochasz się w wyjątkowej atmosferze i wrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Tagi:

Zostaw komentarz