Technology

Już niedługo premiera nowego PS

21.09.2020, 10:58 0 komentarzy
Już niedługo premiera nowego PS

Jeszcze w roku poprzednim zapowiedziano, iż w roku 2020 Sony ukaże graczom swoją świeżą produkcję - PS5. W tej chwili pośród graczy w dalszym ciągu popularna okazuje się ostatnia wersja konsoli oraz nic nie wskazuje na to, by zaciekawienie nią mogło osłabnąć. Jednak japońska firma zdecydowała się na wyprodukowanie konsoli nowszej generacji, przez co fani z niecierpliwością jej oczekują.

Najświeższe rozwiązania technologiczne w konsolach PS5

Firma Sony kilka razy już udowadniała, że okazuje się innowatorem na rynku oraz umie zdziwić fanów. PlayStation 4 ustanowiła wysoką poprzeczkę innym firmom na rynku - to wszystko przez kompletnie nową jakość, której poprzednio nie zaoferowała inna marka. Graficzne efekty, wysoce czułe pady, gry nowszej generacji - konsumenci bez wątpienia umieli docenić takie wspomniane szczegóły oraz dzięki temu na chwilę obecną PS4 jest najlepiej zarabiającą konsolą do gier w historii.

Oczywiście premiera konsoli PlayStation4 nie była pozbawiona problemów na starcie premiery - Japończycy chcieli podważyć wszystkie granice technologiczne (co finalnie udało im się), jednak wypuszczenie i przedpremierowe zaprezentowanie PlayStation 4 stworzyły różne uczucia. Graczom, zaprzyjaźnionym ze starszą konsolą PS3, nie w 100 procentach pasowały przykładowo pady, bo z początku wyglądały na naprawdę niewygodne w użyciu. Faktycznie kontrolery otrzymały nieco alternatywny kształt, aczkolwiek kłopotem się okazała pierwsza wersja konsoli PS4. PS4 miała problemy z grzaniem się, urządzenie potrafiło również samo się resetować.

Rzecz jasna po czasie oraz aktualizacjach wdrażanych na bieżąco, stało się jasne, że jednak marka Sony podąża w prawidłową stronę, a wypuszczona konsola do gier dostała miano legendy. Aczkolwiek nie byłoby to możliwe, gdyby nie gierki, które wiele klientów wspomina bardzo ciepło.

A czy PlayStation 5 się okaże podobnym przypadkiem?

Najprawdopodobniej każdy człowiek czy też pasjonat nowinek technologicznych z niecierpliwością oczekuje pojawienia się najnowszej konsoli. Firma Sony zapowiedziała, że gierki znane z PlayStation 4 zadziałają na przyszłej konsoli (aczkolwiek nie podziała na odwrót, co licznym osobom się nie spodobało). Pojawiły się już teraz pierwsze teorie o problemach z wcześniejszymi zamówieniami - mówi się, że japońska firma nie wyrabia się z produkcją, jednakże nie można mieć pewności, czy nie są to aby tylko obłudne hejty. W Internecie pojawiają się kolejne wieści także o tym, iż PlayStation5 miałaby mieć teoretycznie problemy z jakością obrazu 4k. Jednakże i tutaj nie ma pewności, jaka okaże się rzeczywistość. Wszystkiego dowiemy się podczas premiery, mianowicie 19 listopada 2020 roku.

Zostaw komentarz